Estrada Rzeszowska zaprasza na kolejny koncert w Letnim Ogródku Kulturalnym –2 czerwca o godz. 20:00 zagra Decadent Fun Club.
Letni Ogródek Kulturalny to cykl bezpłatnych wydarzeń działającego w Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowskiego Inkubatora Kultury – między innymi koncertów i projekcji filmowych na parkingu przy budynku Estrady (ul.Jagiellońska 24). W piątek 2 czerwca o godz 20.00 zaplanowano koncert, na scenie pojawi się grupa Decadent Fun Club, która zaprezentuje kawałki ze swojego nadchodzącego we wrześniu albumu.


Letni Ogródek Kulturalny działa coraz prężniej. W tym sezonie stawia przede wszystkim na bezpłatne koncerty i plenerowe projekcje filmowe. W tym roku zaplanowano 4 koncerty i 4 projekcie filmowe które odbywać się będą w okresie od maja do sierpnia.


Decadent Fun Club zadebiutował w styczniu 2017 singlem „Serendipity”. Następnie zespół wydał kolejne single, które można było usłyszeć w stacjach radiowych. W ciągu kilku lat Decadent Fun Club zagrał serię udanych koncertów, m.in.: FAMA, Off Camera, Soundrive Festival, Spring Break Festival, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Castle Party, Soundedit Festival oraz zagraniczne koncerty m.in. na PopKultur Festival w Berlinie i Waves Vienna Festival w Wiedniu. W lipcu 2017 Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocin Festiwal. Zespół odbył też trasy koncertowe u boku Krzysztofa Zalewskiego), New Model Army ,OMD i BOKKA. Ostatni czas zespół spędził nad pracą nad debiutanckim albumem długogrającym. Produkcją albumu zajmują się Leszek Biolik i Bartek Szczęsny.


Po koncercie Estrada zaprasza już po raz kolejny do budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na afterparty w postaci największej domówki wszechczasów, czyli Domówki u Janusza. Nie zabraknie pozytywnej energii, klimatycznej muzyki, atrakcji i niespodzianek. Do tańca porwie wszystkich nasz niezawodny DJ.